Loading...

Hakkımızda

Enzim Bilişim İÇ DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.

Hakkımızda

Enzim Bilişim İÇ DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.
Enzim Bilişim fikirlerimizi güncel tasarım trendleriyle birleştirerek, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaç edinmiş bir bilişim , reklam ve ticaretle alakalı her tür konuda size yardımcı olabilecek güzel İzmirimizin nadide firmasıyız.
Enzim Bilişim olarak artı fikirler üretip en yüksek performans elde etmenizi sağlar, hedeflediğiniz görsel etkiyi, tecrübelerimizle bütünleştirerek tanıtımlarını basılı ve sanal yayınlarda en göz alıcı şekilde hedef kitlenize sunarız.
Enzim Bilişim ailesi bünyesinde Akademik bilgi ve tecrübeleri ile yazılım mühendisleri, bilgi teknolojileri, tasarım uzmanları,Seo uzmanları ve içerik yöneticilerini barındıran profesyonel bir anlayışla ve en gelişmiş teknik donanımı kullanan yüksek kapasiteli E-ticaret Web Siteleri, Kurumsal Web Siteleri, Kişisel Web Siteleri, Proje Bazlı Web Siteleri, Arama Motoru Optimizasyonu, Sosyal Medya Yönetimi, İnternet Reklamcılığı ,hosting sağlayıcısı dijital pazarlama markalaştırma ar-ge projeleri , grafik tasarım, kurumsal kimlik, Logo tasarımı konusunda her geçen gün yeni teknolojilere uyum sağlayarak geniş yelpazedeki sektörlere Hizmetler vermekteyiz. Kısaca özetlemek gerekirse bilişimde aradığınız ve reklam ajansında bulabileceğiniz her türlü hizmeti bir çatı altında toplayarak gökkuşağının renkleriyle birleştirerek sizlere zamandan Tasarruf sağlıyoruz.
Enzim bilişim Firmamız bilişim hizmetlerine ek olarak iç dış ticaret dalıyla da Türkiye İran , Irak arasındaki her türlü ticaretle ilgili konularda komisyonculuk ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.
Enzim Bilişim hizmet verdiği müşterilerine kurumsal görsel bütünlüğü önemseyen, yenilikçi ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla, her geçen gün başarılarına yenilerini eklemeyi hedeflemektedir.

Enzim Bilişim İÇ DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.

İletişim

Neden bizi seçmelisiniz

Enzim Bilişim İÇ DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.
Hizmetleri kim sağlamakta ?

Tüm hizmetleri kendi öz kaynak ve personelimiz ile sağlamaktayız.Tüm teknik ve satış ekibimizi, alanında uzman ve sertifikalı çalışanlardan oluşturmaktayız.

Tek markamı tercih edebiliriz ?

Teknik ekip bünyesinde bulunan eğitmenlerimizle, talep edilmesi durumunda, proje uygulamalarının teknik eğitimini verebilmekteyiz.

İş gücü ve destek garantisi veriyor muyuz ?

Geniş bir yelpazede verdiğimiz hizmetler sayesinde, kurumların iş süreçlerine tek bir noktadan çözüm üretebilmekteyiz.Satış sonrası destek kapsamında, 7 gün 24 saat teknik destek garantisi vermekteyiz.

Önce sizi dinliyoruz

Biz, sizi bir müşteri olarak görmüyoruz. Uzun süreli işbirliğin süreceği, birlikte başarılı projelere imzamızı atacağımız,..

Sizin için en uygun çözümü üretiyoruz

Amacımız sizin bir çözüm ortağınız olmak, işbirliğimizi uzun yıllara yaymak. Bunun yolunun ise sizin ve firmanızın bu süreçte değer elde etmesinin ve hedeflerini gerçekleştirmesinin olduğunun ise çok iyi farkındayız...